Genel Bilgi

        Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a Transfer

Öncelikle Bu Yazıyı Okumanızı Tavsiye Ederiz; Dalaman Havalimanından,otelden,dilediğiniz yerden sizleri Kaş’a transfer ediyoruz.Peki Nedir Bu Transfer ? Sizleri Ve Yanınızda Bulunmasını İstediğiniz Tüm Kişiler İle Araç Başı Fiyatımız İle Dilediğiniz Yerden Size Özel Araçlar İle Kaş’a Veya Kaş’dan Dilediğiniz Bir Lokasyona Transfer Ediyoruz.

 

 • Dalaman Havalimanından Kaş Arası arası 147  km‘dir. Dalaman Havalimanı – Kaş’a süre olarak yaklaşık 2 saat sürecektir.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a Ulaşımı veya Kaş’dan Dalaman havalimanına olan transfer ücretlerini fiyat listemizden veya rezervasyon yap bölümünden bakabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından özel taksi hizmetimiz ile çift yönlü transferinizi Kaş bölgesine gerçekleştirebilirsiniz.
 • Araçlarımız Dezenfekte Edilip Bakımları Yapılıp Transferinizi Gerçekleştirmek İçin Hazırdır.
 • Deneyimli Ekibimiz Ve Şoförlerimizle istediğiniz bölgeye istediğiniz araçlar ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a ulaşımda  bazı aksaklıklar nedeniyle havalimanına inişiniz geç saatleri bulabilir bu durumda firmamız siz değerli müşterilerimize 7 Gün 24 Saat hizmet veriyor   Gecikme Ve Delay Olmadan Ulaşım Hizmetini Hiç Bir Sorun Olmadan Gerçekleştiriyor.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Kaş arası ulaşımlarınız da Firmamız olarak hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyor ve güvenle sizleri ulaştırıyoruz.
 • Rezervasyonunuzu Dilediğiniz Zaman Yapabilir Ücretini İse Araçta Canlı Olarak Ödeyebilirsiniz.
 • Araçlarımız her transferini gerçekleştiren müşterilerimizden sonra temizleniyor ve sizlerin transferi için hazır hale geliyor.
 • Dalaman havalimanı’ndan Kaş’a transferimiz hakkında aklınıza takılan sorularınız için 7/24 ulaşabileceğiz whatsapp canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

       Kaş Otel Transferi             

 • Kaş’daOtel Rezervasyonlarınız hazır ve ulaşımda sorun yaşıyorsanız Dalaman Smile Transfer Olarak Araç Başı Fiyatımız İle Sizleri Dilediğiniz Yerden Alıp Otelinize Ulaştırıyoruz.
 • Otelden,Havalimanından,Özel Lokasyondan Çift Yönlü Transferinizi Gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kapıdan Kapıya Transfer Hizmetimizi 7/24 Dezenfekte Edilmiş Ve VIP Araçlarımızla Gerçekleştiriyoruz.     
 • Otelinizden Sizleri Dilediğiniz Zaman Alır Ve Havalimanına En Erken Zamanda Ulaştırıyoruz.

 

 

      Tek Veya Çift Yönlü Kaş Transferinizi Nasıl Yapabilirsiniz ?

     

 • Otel Rezervasyonunuz Gidiş Ve Dönüş Olarak Hazır Ve Gecikme Olmadan Ulaşım Hizmeti İstiyorsunuz, Bu Konuda Gidiş Ve Dönüş Tarihlerinizi Rezervasyon Yaparken Size Özel Açılan Bölümden Girebilir Ve Dakika Dakikasında Size Özel Aracımız Otelin Kapısında Sizleri Bekliyor Olur.
 • Web Sitemizin Açılış Sayfasında Rezervasyon Bilgilerini Doldurarak Hem Fiyat Alabilir Hemde Kolayca Rezervasyon Oluşturabilirsiniz.
 • Bütçenize Uygun 3 Adet Araç Seçenekleri İle Size En Uygunu Seçip Transfer Hizmetinden Yararlanabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a transferleriniz için herhangi bir ön ödeme yapmadan Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak online rezervasyon yaptırbilirsiniz.
 • Transfer Saatinizden Önce Aracınız Sizleri Bekliyor Olacak.
 • Sizleri İsminiz Yazılı Kağıtta Karşılıyor Olacağız.
 • Web Sitemizden yapmış olduğunuz dalaman havalimanı’ndan Kaş’a rezervasyon talebini aldıktan maksimum 15 dakika sonra ekibimiz sizleri kontrol için arayacaktır.
 • Kaliteli ve uygun fiyatlarımızla sizleri Kaş’a Ulaştırıyoruz.
 • Havalimanı’ndan Kaş’a veya Kaş’dan Havalimanı’na yapacağınız transferlerde ücretsiz  meşrubatlar,bebek koltuğu,booster gibi olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Kaş’a Transferlerimizi 2019- 2020 yeni model Dezenfekte Edilmiş VIP Araçlarımızla güvenli bir şekilde sağlamaktayız.

Bizleri Bu Numaradan Arayabilirsiniz: tel:+905436924100

Sormak İstediklerinizi 7/24 Bu Adresten Sorabilirsiniz: Whatsapp 7/24

İletişim Bölümünden Mesaj Bırakabilir Ve Sizleri Daha Sonra Arayabiliriz: İletişim

 

      Transferinizi Kaş’a Gerçekleştirdiniz Ve Ne Yapacağınız Düşünüyorsunuz Gelin Birazda Bunlardan Bahsedelim;

 

Kaş tarih öncesi dönemlerden günümüze kadar doğal güzelliği ve bulunduğu konum itibari ile çok rağbet görmüştür. Likya Yolu ve Karia Yolu’nun kesişim noktasında olması bölgenin tarihî ve kültürel değerini katlamıştır. Gerek iklimi, gerek doğası gerek ise tarihî dokusuyla Kaş, Türkiye’de mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerin başında gelmektedir.Kaş Gezilecek Yerler Kaş’ı ziyaret ettiyseniz, Kekova Batık Kent’e ve Simena’ya bir tekne turu ile gitmenizi öneririz. UNESCO Dünya Mirası Listesi’nde yer alan Xanthos Antik Kenti ve Aperlai Antik Kenti, Antiphellos Antik Kenti gibi antik kentleri ziyaret edip, bir tekneyle Simena ya da Mavi Mağara’ya gidebilir, tarih öncesi çağlara doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Saklıkent Kanyonu’nda ve Kıbrıs Kanyonu’nda gezinip Patara Plajı’nı de ziyaret edebilirsiniz. Hatta planlamanızı buna göre yapıp Meis Adası’nı ziyaret edebilirsiniz. Buraya kadar gelmişken Demre’ye de uğrayabilirsiniz.

Gezebileceğiniz Yerleri Listeledik 🙂

 1. Xanthos Antik Kenti :Xanthos, Kaş ilçe merkezinin yaklaşık 50 kilometre uzağında yer alan, tarihi antik çağlara dayanan ve Likya Birliği’nin merkezliğini de üstlenmiş bir kenttir. Antik çağlarda Likya’nın en büyük idare merkezi olmuştur. MÖ 545 yılında Pers egemenliğine girmiş şehir, bu döneme kadar bağımsızlığını sürdürmüş. Xanthos halkı, savaşçı bir karakter taşıyormuş. Rivayet o ki, Pers hâkimiyetine girdikleri savaşta, savaşan kesim yenileceklerini anladığı zaman şehirdeki kadınları, çocukları ve sonra da kendilerini yakmışlar. Bu rivayetten yüz yıl sonra MÖ 450 – 475 yılları arasında kent tamamen yanmış ve sonra yeniden inşa edilmiştir. Likya Birliği’nin başkenti oluşu ise MÖ ikinci yüzyıla denk gelmektedir. Xanthos sonraki yıllar boyunca Roma’nın hâkimiyetine girmiş, sonrasında da Bizans’ın Piskoposluk merkezi olmuştur. Bu kadar çok tarihî mirası barındıran antik kent 1988 yılında UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne alınmıştır. Antik kente giriş ücreti 10 TL olup Müzekart geçerlidir
 2. Aperlai Antik Kenti: Araç ile kara yolundan ulaşım bulunmayan antik kente yaklaşık 7 kilometrelik bir yürüyüş ya da deniz yolu ile ulaşılabilmektedir. Kaş ya da Kekova / Üçağız’dan kalkan teknelerle bölgeye ulaşabilirsiniz. Sıçak Yarımadası’nın ana kara ile bağlantı noktasında, kuzey körfezinde yer alan kentin varlığı Likya birliğinden öncelere dayanmaktadır. Aperlai’nin Likya Birliği’nden önce var oluşunu kanıtlayan sikkeler bulunmaktadır. Daha sonraki dönemlerde zaman içerisinde, Likya Birliği’nin liman kenti olarak var olmuştur. Sadece bu bölgede yetişen deniz salyangozu kullanarak, Anadolu’daki ilk kumaş boyasını üretenler de Aperlai halkı olmuştur. Dönemin seyyahlarının notlarında bu sebeple şehrin çok kötü koktuğu bilgisi de yer alıyormuş. Günümüzde kentin bir kısmı sular altındadır. Bunun sebebi ise depremlerdir. Yanınızda palet, gözlük ve şnorkel varsa ve tecrübeliyseniz bu dünyaya da göz atabilirsiniz. Aperlai Antik Kenti’ne çok yakın bir noktada ve kara bağlantısının güney körfezinde salaş bir restoran bulunmaktadır.

 

 

dalaman havalimanı transfer

dalaman havalimanı transfer

dalaman havalimanı transfer

Gezilecek Yerlere Daha Fazla Bakmak İçin Lütfen Tıklayınız: Kaş Gezilecek Yerler

 •   

  Kaş Transfer

 •   

  Dalaman Havalimanı

Araç Kişi Başı Fiyatı
Dacia Duster 3250 TL
Mercedes-Benz Sprinter 4750 TL
Mercedes VIP Vito 3500 TL
Rezervasyon Yap

Copyright 2021 © Smile Transfer - Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder.
1
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Smile Airport Transfer
Merhaba 👋 Smile Transfer Olarak Sizlere Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyarız :)