Genel Bilgi

        Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık’a Transfer

Öncelikle Bu Yazıyı Okumanızı Tavsiye Ederiz; Dalaman Havalimanından,otelden,dilediğiniz yerden sizleri Ovacık’a transfer ediyoruz.Peki Nedir Bu Transfer ? Sizleri Ve Yanınızda Bulunmasını İstediğiniz Tüm Kişiler İle Araç Başı Fiyatımız İle Dilediğiniz Yerden Size Özel Araçlar İle Ovacık’a Veya Ovacık’da Dilediğiniz Bir Lokasyona Transfer Ediyoruz.

 

 • Dalaman Havalimanından Ovacık Arası arası  km‘dir. Dalaman Havalimanı – Ovacık mesafe süre olarak yaklaşık 1 saat sürecektir.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık’a Ulaşımı veya Ovacık’dan Dalaman havalimanına olan transfer ücretlerini fiyat listemizden veya rezervasyon yap bölümünden bakabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanından özel taksi hizmetimiz ile çift yönlü transferinizi Ovacık bölgesine gerçekleştirebilirsiniz.
 • Araçlarımız Dezenfekte Edilip Bakımları Yapılıp Transferinizi Gerçekleştirmek İçin Hazırdır.
 • Deneyimli Ekibimiz Ve Şoförlerimizle istediğiniz bölgeye istediğiniz araçlar ulaşım hizmeti sağlıyoruz.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık’a ulaşımda  bazı aksaklıklar nedeniyle havalimanına inişiniz geç saatleri bulabilir bu durumda firmamız siz değerli müşterilerimize 7 Gün 24 Saat hizmet veriyor   Gecikme Ve Delay Olmadan Ulaşım Hizmetini Hiç Bir Sorun Olmadan Gerçekleştiriyor.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık arası ulaşımlarınız da Firmamız olarak hizmet kalitemizi en üst seviyede tutuyor ve güvenle sizleri ulaştırıyoruz.
 • Rezervasyonunuzu Dilediğiniz Zaman Yapabilir Ücretini İse Araçta Canlı Olarak Ödeyebilirsiniz.
 • Araçlarımız her transferini gerçekleştiren müşterilerimizden sonra temizleniyor ve sizlerin transferi için hazır hale geliyor.
 • Dalaman havalimanı’ndan Ovacık’a transferimiz hakkında aklınıza takılan sorularınız için 7/24 ulaşabileceğiz whatsapp canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

       Ovacık Otel Transferi             

 • Ovacık’da Otel Rezervasyonlarınız hazır ve ulaşımda sorun yaşıyorsanız Dalaman Smile Transfer Olarak Araç Başı Fiyatımız İle Sizleri Dilediğiniz Yerden Alıp Otelinize Ulaştırıyoruz.
 • Otelden,Havalimanından,Özel Lokasyondan Çift Yönlü Transferinizi Gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kapıdan Kapıya Transfer Hizmetimizi 7/24 Dezenfekte Edilmiş Ve VIP Araçlarımızla Gerçekleştiriyoruz.     
 • Otelinizden Sizleri Dilediğiniz Zaman Alır Ve Havalimanına En Erken Zamanda Ulaştırıyoruz.

 

 

      Tek Veya Çift Yönlü Ovacık Transferinizi Nasıl Yapabilirsiniz ?

     

 • Otel Rezervasyonunuz Gidiş Ve Dönüş Olarak Hazır Ve Gecikme Olmadan Ulaşım Hizmeti İstiyorsunuz, Bu Konuda Gidiş Ve Dönüş Tarihlerinizi Rezervasyon Yaparken Size Özel Açılan Bölümden Girebilir Ve Dakika Dakikasında Size Özel Aracımız Otelin Kapısında Sizleri Bekliyor Olur.
 • Web Sitemizin Açılış Sayfasında Rezervasyon Bilgilerini Doldurarak Hem Fiyat Alabilir Hemde Kolayca Rezervasyon Oluşturabilirsiniz.
 • Bütçenize Uygun 3 Adet Araç Seçenekleri İle Size En Uygunu Seçip Transfer Hizmetinden Yararlanabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık’a transferleriniz için herhangi bir ön ödeme yapmadan Web sitemizden rezervasyon formunu doldurarak veya operasyonumuzu arayarak online rezervasyon yaptırbilirsiniz.
 • Transfer Saatinizden Önce Aracınız Sizleri Bekliyor Olacak.
 • Sizleri İsminiz Yazılı Kağıtta Karşılıyor Olacağız.
 • Web Sitemizden yapmış olduğunuz dalaman havalimanı’ndan Ovacık’a rezervasyon talebini aldıktan maksimum 15 dakika sonra ekibimiz sizleri kontrol için arayacaktır.
 • Kaliteli ve uygun fiyatlarımızla sizleri Ovacık’a Ulaştırıyoruz.
 • Havalimanı’ndan Ovacık’a veya Ovacık’dan Havalimanı’na yapacağınız transferlerde ücretsiz  meşrubatlar,bebek koltuğu,booster gibi olanaklarımızdan faydalanabilirsiniz.
 • Dalaman Havalimanı’ndan Ovacık’a Transferlerimizi 2019- 2020 yeni model Dezenfekte Edilmiş VIP Araçlarımızla güvenli bir şekilde sağlamaktayız.

Bizleri Bu Numaradan Arayabilirsiniz: tel:+905436924100

Sormak İstediklerinizi 7/24 Bu Adresten Sorabilirsiniz: Whatsapp 7/24

İletişim Bölümünden Mesaj Bırakabilir Ve Sizleri Daha Sonra Arayabiliriz: İletişim

 

      Transferinizi Ovacık’a Gerçekleştirdiniz Ve Ne Yapacağınız Düşünüyorsunuz Gelin Birazda Bunlardan Bahsedelim;

Dünyaca ünlü koylara ve plajlara sahip Fethiye, her geçen yıl popülaritesini arttırmaya devam ediyor. Yerli ve yabancı turistlerin en çok merak ettiği bölgelerden biri olan Fethiye’de doğal güzelliklerin yanı sıra tarihî güzellikler de göz dolduruyor. Fethiye’de keşfedilecek o kadar güzel yerler bulunuyor ki hem yaz tatili hem de kültür tatili yapmanıza olanak sağlıyor.Tatil planı için harika bir rota olan Fethiye, denizin ve doğanın eşsiz güzelliklerine hayran kalacağınız bir bölge. Burada günün doğuşuna da batışına da ayrı güzellikte hâkim oluyorsunuz. Tarihsel gezi sonrası plajlarında dinlenmek, dağ yamaçlarında aksiyon sonrası yeşillikler arasında vakit geçirmek, tüm bunlar bu kenti hayranlıkla keşfetmenize sebep oluyor. Gelin, nerelerin keşfedilmesi gerektiğini, nerelerinde kızgın kumlardan serin sulara atlamanız gerektiğini birlikte inceleyelim.

Gezebileceğiniz Yerleri Listeledik 🙂

 1. Amintas Kral Mezarları:Telmessos Antik Kenti’nde bulunan Amintas Kral Mezarları dönemin tüm detaylarını keşfetme imkânı sunuyor bize. Şehrin yamacında konumlanmış kral mezarları, İon stilinde yapılmış ve iki sütunlu cepheye sahiptir. Bu görkemli anıt mezar, 4. yüzyılda Hermapias’ın oğlu Amintas adına inşa ettirilmiştir. Mezarın giriş bölümünde bir yazı dikkatleri çekmektedir. Bu yazı dünyaca ünlü gezgin olan Charles Texier’in adıdır. Texier, 1850 yıllarında bölgeye ziyareti sırasında mezarın giriş bölümüne adını kazımıştır. Kayalara oyulmuş kral mezarları, Fethiye gezinizin en görkemli ve ilgi çekici bölümünü oluşturacaktır. Telmsessos Antik Kenti’n günümüze kadar ulaştırdığı heybetli sütunlardan oluşan Amintas Kral Mezarları’nı saat 09.00 – 20.00 arasında gezebilirsiniz.
 2. Kayaköy: MÖ 3000 yıllarına dayanıyor olmasıyla ilk yerleşim yerlerinden biri olan Kayaköy, eski bir Rum yerleşkesiydi. Rumlar tarım konusunda oldukça bilgili ve dikkatli oldukları için ekim ve dikim için elverişli bölgelere ev yapmazlardı. O zamanlarda evler kayalık alanlara, yamaçlara kurulu olurdu. 1900’lü yıllarda yaklaşık olarak 30 bin kişinin yaşadığı bu köyün, İstiklal Savaşı’ndan sonra yaşanan mübadele sonrası nüfusu oldukça düşmüştür. Savaş sonrası halkın çoğu Yunanistan’a göç etmiştir. Şu anda köyde hâlâ yaşayanlar bulunmaktadır. Köyde sonraları düzlük alana da evler kurulmaya başlayarak başlı başına yerleşim alanı oluşturulmuştur. Eski evlerin ise neredeyse hepsi koruma altına alınmıştır. Kayaköy’e gelmişken Soğuksu Koyu’nu görmeden dönmek olmaz. Taş döşemelerle dolu yolun sonunda tepeden Soğuksu Koyu’nun mükemmel görüntüsüne ulaşabilirsiniz. Serinliğiyle yazın sıcağından sizi kendinize getirecek olan bu koyu ferahlamak için bile görmenizi tavsiye ederiz. Buradan yine denize girmek için yürüyerek Ölüdeniz’e ulaşabilirsiniz.
 3. Paspatur: Fethiye’nin en eski yerleşim yerlerinden biri olan Paspatur, Eski Kent anlamına gelmektedir. Fethiye Marina’ya olan yakınlığıyla ulaşım açısından oldukça kolaydır. Her yıl binlerce insan burayı gezmeden Fethiye gezisini sonlandırmıyor. Birkaç sokaktan oluşan Paspatur Çarşısı’nda en dikkat çekici şey ise ahşap cumbalı evler. Fotoğraflarınızın en renkli ve en otantik anlarına sahip olacak bu evleri çekmekten kendinizi alamayabilirsiniz. Çarşıdaki uzun yürüyüşünüzün ardından sizi karşılayacak olan Fethiye Hamamı’na girerek tüm bir günün yorgunluğunu keyifle atabilirsiniz. Sarsın içerisinde bulunan Paspatur Camii Osmanlı dönemine ait en eski yapıdır. Paspatur’u ayrıcalıklı kılan bir başka detay ise çarşının ortasından geçen su kemeridir. Rivayetin birine göre Fethiye’ye gelip de Paspatur suyundan içen kimselerin kolay kolay bu kenti terk edemediği, etse de kısa sürede tekrar geldiği söylenir.
 4. Kelebekler Vadisi:Fethiye ilçesinin Ölüdeniz beldesinde yer alan, doğal varlıkları ile adeta hazine niteliği taşıyan bir bölgedir. 350 metreye varan sarp kayalıkların çevrelediği Kelebekler Vadisi, endemik bitki türleriyle dikkat çeken Babadağ’ın eteklerinde bulunmaktadır. 80’den fazla kelebek türü ve Kaplan kelebeğinin yaşam alanı olmasından dolayı Kelebekler Vadisi ismini alan bölge, deniz ve yüksek kayalıklar vasıtasıyla dış dünyadan uzak kalmasından dolayı, kirlilikten oldukça az etkilenmektedir. Buna ek olarak Vadi’deki işletmelerin ve koruma çabalarının katkısı, doğal yaşamın canlı kalmasını sağlamaktadır. Bu sayede kelebek popülasyonu da diğer bölgelere nazaran daha fazladır.

Ovacık Hakkında Daha Fazla Bilgiye  Bakmak İçin Lütfen Tıklayınız: Ovacık Gezilecek Yerler

 

dalaman havalimanı transfer

dalaman havalimanı transfer

dalaman havalimanı transfer

 •   

  Ovacık Transfer

 •   

  Dalaman Havalimanı

Araç Kişi Başı Fiyatı
Dacia Duster 2000 TL
Mercedes-Benz Sprinter 2750 TL
Mercedes VIP Vito 2000 TL
Rezervasyon Yap

Copyright 2021 © Smile Transfer - Tüm Hakları Saklıdır.

Mesaj Gönder.
1
Merhaba 👋 Nasıl Yardımcı Olabilirim ?
Smile Airport Transfer
Merhaba 👋 Smile Transfer Olarak Sizlere Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyarız :)